Polish Guide na Twojej komórce

Czym jest Aplikacja Mobilna Polish Guide?

 

Masz ochotę miło spędzić czas w Polsce? Aplikacja Mobilna Polish Guide to idealne narzędzie, które Ci w tym pomoże! Dostęp do aktualności, informacji o imprezach, wystawach, atrakcjach turystycznych Polski, a przede wszystkim do informacji związanych z UEFA EURO 2012™: wynikach meczów, stadionach, strefach kibica – wszystko to możesz mieć teraz na swoim telefonie lub tablecie!

 

Aplikacja mobilna Polish Guide to oprogramowanie instalowane na smartphonie lub tablecie, które umożliwi Ci korzystanie z serwisu Polish Guide w sposób wygodny i w pełni dostosowany do Twojego urządzenia.

Dzięki aplikacji mobilnej zdobędziesz dostęp do najważniejszych informacji serwisu Polish Guide oraz Twojego Przewodnika. W każdej chwili będziesz mógł skorzystać z niezbędnych informacji turniejowych i organizacyjnych. Podróżując po Polsce informacje o kraju i Miastach Gospodarzach będą dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Mobilna Aplikacja Polish Guide dostępna jest dla systemów Android oraz iOS. Aplikacja jest bezpłatna i działa w 6 językach narodowych drużyn grających na Euro 2012. Dostępne są wersje: polska, angielska, niemiecka, hiszpańska, francuska, rosyjska.

Co oferuje Aplikacja Mobilna Polish Guide?

  • dostęp do informacji Turniejowychi organizacyjnych
  • baza wydarzeń, atrakcji turystycznych i hoteli na wyciągnięcie ręki
  • mapy Miast Gospodarzy dostępne zarówno offline jak i online
  • Twój Przewodnik dostępny w telefonie lub tablecie
  • dostęp do Twojego Polish Pass zapisany w PDF (dowiedz się co to jest Polish Pass)
  • i wiele innych ciekawych funkcji i treści (np. konwerter walut)
http://www.sxc.hu / Erwin TV

Twój Przewodnik na Twoim telefonie

Twój osobisty Przewodnik po Polsce możesz stworzyć za pomocą Rekomendatora. Jest to narzędzie, w którym wystarczy wskazać drużynę, której kibicujesz, czas i miejsce pobytu w Polsce oraz Twoje zainteresowania. Polish Guide podpowie Ci, jakie są najważniejsze miejsca i wydarzenia, które warto zobaczyć i w których warto wziąć udział.

Dzięki Aplikacji Mobilnej Polish Guide na telefony i tablety wyposażone w systemy Android lub iOS możesz zawsze mieć Twój Przewodnik przy sobie.  

Nie musisz wozić ze sobą grubych atlasów, przewodników czy map. Wystarczy sięgnąć do kieszeni! W każdej chwili możesz dodać do Twojego Przewodnika nowe miejsca lub wydarzenia, które są prezentowane chronologicznie w Twoim urządzeniu w prostej i przystępnej formie.

Dostęp offline

Z informacji zawartych w aplikacji Polish Guide możesz korzystać także w trybie offline. Wystarczy, że raz pobierzesz dane, które zostaną zapisane w Twoim telefonie.

Jeśli chcesz zaktualizować aplikację nie płacąc dodatkowo za roaming wystarczy, że odszukasz darmowy punkt hot spot na mapie w Polish Guide i zaktualizujesz aplikację, gdy znajdziesz się w jego okolicy. 

PierreSelim/ Creative Commons

Jak pobrać aplikację Polish Guide?

Dla platformy  iOS

- aplikację możesz pobrać z App Store

- możesz także zeskanować QR kodDla platformy Android

- aplikację możesz pobrać bezpośrednio z Google Play

- możesz także zeskanować QR kod