Polish Pass

Polish Pass - co to jest?

Polish Pass to unikalna oferta adresowana do osób zamierzających podróżować po Polsce w czerwcu 2012 roku. To możliwość szybkiego zaplanowania pobytu i internetowego zakupu noclegu, transportu i ubezpieczenia medycznego.

Polish Pass to odpowiedź na Twoje trzy kluczowe pytania w podróży:

  • Gdzie będę spał?
  • Jak będę podróżował?
  • Czy będę miał opiekę medyczną?


Polish Pass to voucher potwierdzający zakupiony przez Ciebie nocleg, przelot do Polski, transport w Miastach Gospodarzach UEFA EURO 2012™ oraz pomiędzy nimi, a także Twoje ubezpieczenie zdrowotne. To produkt, który dostosujesz do swoich potrzeb. Sam zdecyduj, czego potrzebujesz, abyś czuł się w Polsce jak u siebie.

Wybierz, kup, wydrukuj i weź swój Polish Pass ze sobą do Polski. Aby potwierdzić jego autentyczność, zawsze miej przy sobie dokument tożsamości zarejestrowany w systemie Polish Pass!

Twój komfort w atrakcyjnej cenie!

Więcej informacji nt. Polish Pass znajdziesz w sekcji FAQ


Polish Pass - jakie korzyści?

  • Nocleg, transport i ubezpieczenie: all-in-one
  • Swoboda wyboru i zakupu
  • Oszczędność czasu i pieniędzy
  • Komfort i bezpieczeństwo
  • Wszystko przez Internet

KUP POLISH PASS

Kliknij w poniższy baner i wybierz swojego dostawcę Polish Pass. To jest Twój one-step-shop, w którym możesz kupić nocleg, transport i ubezpieczenie medyczne – all-in-one. Oferta noclegowa może różnić się w zależności od dostawcy i będzie stale rozwijana aż do czerwca 2012.

Pobierz aplikację mobilną Polish Guide

gr_qr_code100.png

Masz ochotę miło spędzić czas w Polsce? Aplikacja mobilna Polish Guide to idealne narzędzie, które Ci w tym pomoże.

Dostęp do aktualności, informacji o imprezach, wystawach, atrakcjach turystycznych Polski, a przede wszystkim do informacji związanych z UEFA EURO 2012: wynikach meczów, stadionach, strefach kibica - wszystko to możesz mieć teraz na swoim telefonie lub tablecie! Czytaj więcej!  

Zakwaterowanie

Polish Pass - zakwaterowanie

Baza hoteli i wielu innych miejsc noclegowych w całej Polsce, pełen zakres cenowo-jakościowy dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Znajdziesz tu szczegółowe informacje o wszystkich obiektach, ich ofercie cenowej, lokalizacji oraz opinie innych użytkowników.

Wybrałeś już swoje miejsce? Kup nocleg już dziś. W przypadku braku dostępności noclegu w danym obiekcie w oczekiwanym terminie, wybierz opcję „na zapytanie”, dzięki której asystent operatora poinformuje Cię w przeciągu 24h o możliwości zrealizowania tego zamówienia. Pamiętaj, że oferta noclegowa będzie stale aktualizowana do czerwca 2012.

Miej zawsze swój Polish Pass przy sobie - z dokumentem tożsamości zarejestrowanym w systemie Polish Pass.

Zakwaterowanie

Polish Pass - transport miejski

Jeden zintegrowany bilet na komunikację miejską, w konkurencyjnej cenie, ważny w trakcie Turnieju, w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu, Miastach Gospodarzach UEFA EURO 2012™. Polish Pass pozwoli Ci na zakup zunifikowanego biletu i korzystanie ze wszystkich dostępnych środków transportu publicznego w wyżej wymienionych miastach (w przypadku Gdańska również w miastach sąsiedzkich, m.in. w Sopocie i Gdyni):, tj. tramwajów, autobusów, trolejbusów, kolei miejskiej oraz metra w Warszawie. Polish Pass to bilet okresowy, jedno- lub wielodniowy, o którego terminie ważności sam decydujesz przy jego zakupie.

Miej zawsze swój Polish Pass przy sobie - z dokumentem tożsamości zarejestrowanym w systemie Polish Pass.

Podróż koleją

Polish Pass - transport kolejowy

Jeden bilet na danego przewoźnika, w konkurencyjnej cenie, uprawniający do poruszania się wszystkimi pociągami tego przewoźnika na terenie całej Polski w czasie Turnieju. Dodatkowo bilet ten uprawni Cię do odebrania darmowej miejscówki na wybrane połączenie (w niektórych pociągach na terenie kraju miejscówka nie jest wymagana – więcej informacji po przejście do opcji KUP PP na stronie dystrybutora PP). Polish Pass to bilet okresowy, w ramach oferty będziesz mógł wybrać wariant najbardziej korzystny spośród trzech możliwości: 3-dniowy, 7-dniowy, na cały Turniej.

Podróżując koleją po Polsce możesz skorzystać z pociągów Express Intercity (EIC) oraz Express (Ex), oferujących wagony z klimatyzacją, barem oraz poczęstunkiem wliczonym w cenę biletu. Dostępne są również połączenia nieco wolniejsze i mniej komfortowe, ale bardziej ekonomiczne - Twoje Linie Kolejowe (TLK), pociągi interREGIO oraz REGIOekspres.

PKP Intercity - obsługuje połączenia dalekobieżne. Bilety na pociągi tego przewoźnika pozwalają podróżować pociągami IC, Express i TLK na wszystkich trasach na terenie całej Polski przez określoną liczbę dni. We wszystkich pociągach PKP Intercity obowiązuje rezerwacja miejsc.

Przewozy Regionalne -  specjalizują się w połączeniach regionalnych, jednak oferują także pociągi na trasach dalekobieżnych. Bilet na pociągi tego przewoźnika pozwala podróżować pociągami Przewozów Regionalnych, REGIOekspres, InterREGIO na wszystkich trasach na terenie całej Polski przez określoną liczbę dni.    

Miej zawsze swój Polish Pass przy sobie - z dokumentem tożsamości zarejestrowanym w systemie Polish Pass.

lotnisko-chopina.pl

Polish Pass - samoloty

Polish Pass jest podłączony do globalnych, znanych Tobie systemów rezerwacji lotniczych, które umożliwią Ci zakup biletu na destylacji przez Ciebie określonej oraz u ulubionego przez Ciebie przewoźnika w oczekiwanym przez Ciebie terminie. Dzięki tej ofercie, będziesz mógł nie tylko przylecieć do Polski oraz z niej wrócić, ale także przemieszczać się w ramach istniejącej wówczas siatki połączeń zarówno w Polsce, na Ukrainie jak i pomiędzy tymi krajami.

Miej zawsze swój Polish Pass przy sobie - z dokumentem tożsamości zarejestrowanym w systemie Polish Pass.

Opieka medyczna

Polish Pass - ubezpieczenie medyczne

W celu zapewnienia Ci poczucia bezpieczeństwa podczas pobytu w Polsce, Polish Pass przygotował dla Ciebie specjalną ofertę ubezpieczeniową w atrakcyjnej cenie. Obejmuje ona swoim zakresem zarówno ubezpieczenia zdrowotne, jak i usługę assistance. W przypadku zachorowania lub nagłego wypadku, koszty Twojej hospitalizacji pokryje ubezpieczyciel. W przypadku decyzji o kontynuacji dalszego leczenia w Twoim kraju, assistance zabezpieczy i sfinansuje Twój bezpieczny powrót do domu.

Miej zawsze swój Polish Pass przy sobie - z dokumentem tożsamości zarejestrowanym w systemie Polish Pass.