Mapa globalna

Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie polecane punkty:

Przejdź do mapy Przejdź do mapy

Podróżuj z Polish Pass!

Zyskujesz:

  • Twój nocleg, transport i ubezpieczenie w jednym
  • Oszczędność czasu i pieniędzy
  • Komfort i bezpieczeństwo
Podróżuj z Polish Pass! Sprawdź

Zakwaterowanie w Polsce

Gdzie najlepiej szukać noclegu?

Polska w szczególny sposób przygotowuje się na przyjęcie gości i ich wygodne zakwaterowanie w trakcie UEFA EURO 2012™.

W Miastach Gospodarzach oraz ich okolicach znajdziesz wiele możliwości noclegowych w każdej kategorii cenowej. Jeśli cenisz sobie komfort i wygodę, w czasie pobytu w naszym kraju możesz zatrzymać się w jednym z hoteli kategoryzowanych.

Wysoki standard mają również apartamenty, czyli prywatne mieszkania wynajmowane bezpośrednio przez właścicieli lub portale bookingowe. Jeśli nie chcesz zapłacić zbyt wiele, możesz również zakwaterować się w pensjonacie, kwaterze prywatnej, hostelu lub akademiku. Koszt noclegu w polskim hostelu jest zbliżony do cen w hostelach na terenie UE. Bardzo atrakcyjne są również ceny noclegów w akademikach, jednak ich standard różni się w zależności od uczelni, do której przynależą. Na terenie Miast Gospodarzy oraz w ich okolicach znajdziesz również campingi i pola namiotowe.

Jeśli nie wiesz jeszcze, gdzie będziesz mieszkał w trakcie pobytu w Polsce, sprawdź ofertę programu Polish Pass. Szeroka baza noclegowa umożliwi Ci wybranie idealnego dla Ciebie zakwaterowania na czas UEFA EURO 2012TM. Czytaj więcej.

Zobacz listę miejsc noclegowych

Warszawa

Kibice i turyści planujący przyjazd do Warszawy na UEFA EURO 2012™ mają do wyboru setki obiektów o zróżnicowanym standardzie – od luksusowych hoteli i apartamentów, po hostele, pokoje gościnne i schroniska młodzieżowe.

Czytaj więcej

Wrocław

Rozbudowana baza noclegowa Wrocławia pozwala przyjezdnym na Turniej na szeroki wybór odpowiedniego zakwaterowania zgodnie z potrzebami oraz gustami. Oferta wrocławskich hoteli usatysfakcjonuje najbardziej wymagających klientów.

Czytaj więcej

Poznań

Jeśli w trakcie Mistrzostw planujesz zatrzymać się w Poznaniu, możesz to zrobić zarówno w dużym hotelu renomowanej sieci, jak i w kameralnym, hotelu położonym w centrum miasta lub poza nim.

Czytaj więcej

Gdańsk

Od pola namiotowego do pięciogwiazdkowego hotelu, od campingu do luksusowego SPA – Gdańsk i sąsiedzkie miasta Sopot oraz Gdynia na czas UEFA EURO 2012™ zaoferują każdy rodzaj noclegu i wypoczynku, zgodnie z życzeniem i zasobnością portfela.

Czytaj więcej

Zobacz także inne ważne informacje

Kategoria: Bezpieczeństwo

Weź ze sobą dokument tożsamości

Pamiętaj, w trakcie podróży samolotem – bez względu na to, czy lot odbywa się wewnątrz granic Polski, czy też poza nimi – musisz mieć przy sobie dokument tożsamości, dzięki któremu służby pracujące na lotnisku będą mogły Cię zidentyfikować. Aby wjechać na terytorium państw strefy Schengen, obywatele krajów trzecich muszą posiadać ważny dokument podróży oraz wizę, jeśli jest ona wymagana.

UEFA

Kategoria: Bezpieczeństwo

Bilety tylko z pewnych źródeł!

Bilety na mecze UEFA EURO 2012™ można kupować jedynie za pośrednictwem strony www.uefa.com, Krajowych Federacji Piłkarskich lub wylosować w konkursach organizowanych przez oficjalnych sponsorów Turnieju.

POT

Kategoria: Transport

Szybciej i łatwiej pokonasz granicę

Z myślą o turystach z krajów Unii Europejskiej na czterech przejściach granicznych pomiędzy Polską i Ukrainą w trakcie UEFA EURO 2012™ ułatwiony zostanie ruch dla zorganizowanych grup kibiców, drużyn piłkarskich i działaczy UEFA.