Mapa globalna

Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie polecane punkty:

Przejdź do mapy Przejdź do mapy

Podróżuj z Polish Pass!

Zyskujesz:

  • Twój nocleg, transport i ubezpieczenie w jednym
  • Oszczędność czasu i pieniędzy
  • Komfort i bezpieczeństwo
Podróżuj z Polish Pass! Sprawdź

Kolej

Planujesz podróż do Polski pociągiem? Polskie koleje oferują wiele połączeń międzynarodowych i krajowych, dzięki którym dotrzesz na Turniej Finałowy UEFA EURO 2012TM. Pociągi łączą polskie Miasta Gospodarze z takimi miastami, jak: Amsterdam, Berlin, Drezno, Kijów, Wiedeń,  Budapeszt, Frankfurt nad Menem czy Moskwa.

Jeśli planujesz podróż do Poznania, dojedziesz do niego bezpośrednim połączeniem kolejowym z Berlina, Frankfurtu nad Menem, Amsterdamu  i Kaliningradu. Trasy kolejowe łączą też Wrocław z Berlinem  i Kijowem.

Jeśli chcesz znaleźć dla siebie połączenie kolejowe z jednym z czterech polskich Miast Gospodarzy, wszystkie rozkłady pociągów znajdziesz na stronie rozklad-pkp.pl (strona dostępna w języku polskim, niemieckim i angielskim).

Najwygodniejszą formą korzystania z usług kolejowych w Polsce jest oferta Polish Pass. Dzięki niej możliwe będzie zakupienie kolejowych biletów okresowych w atrakcyjnej cenie, umożliwiających przejazdy pociągami w czasie UEFA EURO 2012TM na terenie całej Polski.

Podróżując koleją po Polsce możesz wybrać wariant bardziej komfortowy - pociągi Express InterCity (EIC) oraz Express (Ex) oferujące wagony z klimatyzacją, barem oraz poczęstunkiem wliczonym w cenę biletu, albo opcję ekonomiczną - Twoje Linie Kolejowe (TLK) – rozbudowaną ogólnopolską sieć tanich połączeń dalekobieżnych, pociągi interREGIO i REGIOekspres.

Na terenie Trójmiasta (Gdańsk i miasta sąsiedzkie) oraz Warszawy i okolic można także korzystać z usług lokalnych przewoźników kolejowych - SKM. Upoważnia do tego m.in. bilet na komunikację publiczną zakupiony w ramach produktu Polish Pass

Polska, połączenia kolejowe

Połączenia kolejowe w Polsce

Dworzec Gdansk Główny

Ul. Podwale Grodzkie 1, Gdańsk

Pokaż na mapie

Dworzec Warszawa Centralna

Al. Jerozolimskie 54, Warszawa

Pokaż na mapie

Dworzec Wrocław Główny

Ul. Piłsudskiego 105, Wrocław

Pokaż na mapie

Dworzec Poznań Główny

Ul. Dworcowa 1, Poznań

Pokaż na mapie

Sprawdź rozkład jazdy pociągów na: rozklad-pkp.pl

Rozkłady
Szacowane czasy przejazdu koleją (Czerwiec 2012):
Warszawa - Gdańsk
4h 30min
Warszawa - Poznań
2h 30min
Warszawa - Wrocław
5h
Poznań - Wrocław
2h 15min
Poznań - Gdańsk
4h
Wrocław - Gdańsk
7h