Jeżeli szukasz biżuterii dla siebie, która będzie informowała o Twojej grupie krwi, znajdziesz ją na astyle.pl. To tam działa sklep internetowy, w którym można nabyć ta "> Jeżeli szukasz biżuterii dla siebie, która będzie informowała o Twojej grupie krwi, znajdziesz ją na astyle.pl. To tam działa sklep internetowy, w którym można nabyć ta..."/>

Średnia ocena firmy:

Bransoletka z grupą krwi

Jeżeli szukasz biżuterii dla siebie, która będzie informowała o Twojej grupie krwi, znajdziesz ją na astyle.pl. To tam działa sklep internetowy, w którym można nabyć tanie i bardzo starannie wykonane ozdoby ze srebra próby 925, jak również pokryte podwójną warstwą rodu, a także pozłacane podwójną warstwą 24-karatowego złota.

Bransoletka grupa krwi, chociaż stanowi ozdobę, to jednak w głównej mierze nabywa się ją po to, aby ochronić własne życie (szybka transfuzja krwi będzie mogła zostać przeprowadzona, jeżeli znana będzie grupa). Biżuteria ma postać cienkiego łańcuszka z przywieszoną do niego blaszką w kształcie grupy krwi. W ww. sklepie dostępne są wszystkie popularne grupy (jeżeli wśród nich nie ma Twojej, skontaktuj się z obsługą, a z całą pewnością zawieszka zostanie przygotowana na Twoje specjalne zamówienie).

Dodano:

Bransoletka z grupą krwi

Astyle

Trzebownisko

Trzebownisko 440B

+48 692 663 231

O firmie
Witryna firmy

Czekamy na Twoją opinię


Inne firmy

service picture

FRATERIS-AQUA

Rzeszów

O firmie
service picture

Grupagrafika

Dębica

O firmie
service picture

PRO-music

Rzeszów

O firmie