Laptopy marki Samsung cieszą się sporą popularnością wśród klientów, jednak i one ulegają różnym awariom. Spośród wszystkich awarii najgorsza jest ta związana z pł "> Laptopy marki Samsung cieszą się sporą popularnością wśród klientów, jednak i one ulegają różnym awariom. Spośród wszystkich awarii najgorsza jest ta związana z pł..."/>

Średnia ocena firmy:

Płyta główna do laptopa Samsung | https://plytydolaptopow.pl/

Laptopy marki Samsung cieszą się sporą popularnością wśród klientów, jednak i one ulegają różnym awariom. Spośród wszystkich awarii najgorsza jest ta związana z płytą główną, gdyż zupełnie uniemożliwia ona korzystanie ze sprzętu. Zwykle w takich razach właściciele tych laptopów zastanawiają się nad kupnem nowego, ale w większości przypadków sprawę załatwi używana płyta główna. Do laptopa Samsung bez względu na model z łatwością można dostać taką płytę w serwisie na stronie plytydolaptopow.pl. Kupując  i montując tam tę część, można mieć pewność, że laptop będzie działał, jak należy co najmniej w czasie trwania gwarancji na płytę i usługę, czyli przez rok. 

Jest to serwis z Koszalina, który ma nieco inną zasadę niż większość serwisów. Zamiast wymieniać cały podzespół, wyszukuje usterkę i jeśli jest to możliwe, dokonuje naprawy, zmniejszając tym samym koszty. Kupując w tej firmie używaną, ale przetestowaną i wszechstronnie sprawdzoną płytę główną, można liczyć także na darmową jej wymianę w takich warunkach, aby nie nastąpiło zwarcie i nie zniszczyło najwrażliwszych podzespołów.

Dodano:

Płyta główna do laptopa Samsung | https://plytydolaptopow.pl/

Desmo Kamil Wojsznis

Koszalin

Słowiańska 8A

536 590 836

O firmie
Witryna firmy

Czekamy na Twoją opinię


Inne firmy

service picture

MatiBudka

Szczecin

O firmie
service picture

PiroFan

Police

O firmie
service picture

STUDIO22

Połczyn Zdrój

O firmie