Jesteś miłośnikiem pięknych bukietów? Lubisz sam, w zaciszu domowym, tworzyć ciekawego kombinacje z kwiatów żywych lub sztucznych? Może warto zastanowić się nad zmian "> Jesteś miłośnikiem pięknych bukietów? Lubisz sam, w zaciszu domowym, tworzyć ciekawego kombinacje z kwiatów żywych lub sztucznych? Może warto zastanowić się nad zmian..."/>

Średnia ocena firmy:

Szkoła florystyczna poznań - Gretaflowers Katarzyna Szymkowiak

Jesteś miłośnikiem pięknych bukietów? Lubisz sam, w zaciszu domowym, tworzyć ciekawego kombinacje z kwiatów żywych lub sztucznych? Może warto zastanowić się nad zmianą zawodu. To możliwe dzięki Gretaflowers! Szkoła florystyczna w Poznaniu oferuje odbycie wielu ciekawych kursów z zakresu układania kwiatów dla początkujących, a także:

  • efektowne dekoracje stołu, krzeseł i innych elementów,
  • tworzenie bukietów — dużych i małych, zwartych i rozluźnionych oraz klasycznych i polnych,
  • tworzenie ozdobnych kompozycji z mchu,

i wiele innych propozycji. Firma powstała w 2005 roku i dzięki pasji i zaangażowaniu całego zespołu, rozwija się po dziś dzień, przekazując swoją wiedzę ambitnym kursantom. Jeśli i Ty chcesz przeżyć przygodę życia, wejdź na ich stronę internetową i wypełnij formularz kontaktowy. Specjaliści pomogą dobrać dogodny termin kursu, a także stopień jego zaawansowania. Oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Przekonaj się, ile radości może przynieść nauka o kwiatach i ich różnorakich gatunkach. Doskonal swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów.

Dodano:

Szkoła florystyczna poznań - Gretaflowers Katarzyna Szymkowiak

Gretaflowers Katarzyna Szymkowiak

Borówiec

Skwer Brzozowy 9

+48 608 033 745

O firmie
Witryna firmy

Czekamy na Twoją opinię


Inne firmy

service picture

Grupa TENSE

Poznań

O firmie
service picture

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Luboń

O firmie
service picture

Pomoc Drogowa 24h

Poznań

O firmie