Już niedługo najważniejszy dzień Twojego życia, a Ty wciąż nie masz wybranej sali? W Aleksandrowie Łódzkim dostępna jest sala weselna, oferowana przez firmę kamienica6 "> Już niedługo najważniejszy dzień Twojego życia, a Ty wciąż nie masz wybranej sali? W Aleksandrowie Łódzkim dostępna jest sala weselna, oferowana przez firmę kamienica6..."/>

Średnia ocena firmy:

Aleksandrów Łódzki sala weselna

Już niedługo najważniejszy dzień Twojego życia, a Ty wciąż nie masz wybranej sali? W Aleksandrowie Łódzkim dostępna jest sala weselna, oferowana przez firmę kamienica6.pl! Jest to przedsiębiorstwo zajmujące się udostępnianiem przestrzeni na bankiety, wesela, konferencje, spotkania biznesowe i wiele, wiele więcej.

Na ofertę powinny zwrócić uwagę pary, które oczekują perfekcyjnego wesela. Doświadczeni pracownicy zrobią wszystko, aby sala spełniała wymagania zarówno nowożeńców, jak i gości. Co ważne, możliwe jest dowolne dekorowanie sali tak, aby stworzyć tam wymarzony klimat. Nie można zapomnieć też o komfortowych pokojach, wyjątkowym menu, szerokiej ofercie win i wielu innych zaletach. Skontaktuj się z przedstawicielami przedsiębiorstwa, aby ustalić wszelkie szczegóły i zarezerwuj termin, zanim ktoś zechce zorganizować przyjęcie w tym samym czasie.

Dodano:

Aleksandrów Łódzki sala weselna

Kamienica6

Aleksandrów Łódzki

Plac Kościuszki 6

735161534

O firmie
Witryna firmy

Czekamy na Twoją opinię


Inne firmy

service picture

Bakaliowo.pl

Łódź

O firmie
service picture

ABC-BOBASA

Brzeziny

O firmie
service picture

Xfelgi.pl

Poniatów

O firmie