Emulgol to olej do obróbki metali, który jest produktem wysokorafinowanym, a w jeg "> Emulgol to olej do obróbki metali, który jest produktem wysokorafinowanym, a w jeg..."/>

Średnia ocena firmy:

Emulgol

Emulgol to olej do obróbki metali, który jest produktem wysokorafinowanym, a w jego składzie na próżno szukać substancji, takich jak:

  • chlor,
  • azotyn,
  • metale ciężkie,
  • fenole.

Zastosowanie tego typu artykułu jest niezwykle szerokie, a najczęściej wykorzystuje się go do wspomnianej już obróbki skrawaniem stali, metali oraz ich stopów. Jest on dostępny w postaci wodnej emulsji, w praktycznym opakowaniu. Co więcej, produkty ten posiada wszelkie, niezbędne atesty, dzięki czemu jego użytkowanie jest bezpieczne.

Sprzedażą oleju emulgol zajmuje się firma, jaką znaleźć można po wejściu na stronę truck-tychy.pl. Klienci mogą liczyć przede wszystkim na szeroki wybór różnego rodzaju produktów, pochodzących z najwyższej półki. Wyróżniają się one solidnością wykonania oraz atrakcyjną ceną, dzięki czemu osoby dokonujące transakcji nie będą musiały niepotrzebnie przepłacać. Klienci mogą liczyć także na fachowe doradztwo oraz wsparcie zatrudnionych pracowników.

Dodano:

Emulgol

P.U.H. Import-Export "TRUCK"

Tychy

Składowa 2a

32 217 72 11

O firmie
Witryna firmy

Czekamy na Twoją opinię


Inne firmy

service picture

Punkt Krytyczny Centrum Informacji Biznesowej

Katowice

O firmie
service picture

Tomasz Wojtalik - Kancelaria adwokacka

Zabrze

O firmie
service picture

Geisha Erotic Shop

Żory

O firmie