Wielu młodych rodziców unika uroczystości, podczas których nie mogą ani chwili odpocząć, ponieważ dziecko wymaga non stop zainteresowania. Aby cieszyć się obecnością "> Wielu młodych rodziców unika uroczystości, podczas których nie mogą ani chwili odpocząć, ponieważ dziecko wymaga non stop zainteresowania. Aby cieszyć się obecnością ..."/>

Średnia ocena firmy:

Wzgórze Elfima - Animator zabaw dla dzieci kraków

Wielu młodych rodziców unika uroczystości, podczas których nie mogą ani chwili odpocząć, ponieważ dziecko wymaga non stop zainteresowania. Aby cieszyć się obecnością tych osób i razem z nimi przeżywać szczęśliwe chwile, warto zadbać o to, aby przynajmniej przez dwie godziny dać im odpocząć od ich pociech, w czym pomóc może animator zabaw dla dzieci z Krakowa, którego znajdziesz na stronie elfima.pl.

Firma z linku zatrudnia profesjonalnych animatorów, którzy znają się na psychice dziecka i na organizacji takich przyjęć i doskonale zajmą się dziećmi, oferując im najróżniejsze atrakcje podczas takich uroczystości jak wesela, chrzciny, komunie, a nawet święta czy Andrzejki. Nie jest to kosztowna sprawa, a rodzice maluchów z pewnością docenią ten gest i oni także będą dobrze się bawić, mając świadomość, że ich dziecko jest bezpieczne i że spędza czas na zdobywaniu wiedzy i integracji z innymi dziećmi.

W ofercie animatorów między innymi są takie zajęcia jak malowanie twarzy, robienie zwierzątek z baloników, tatuaże z brokatem i organizacja różnych zawodów, konkursów i quizów z nagrodami. 

Dodano:

Wzgórze Elfima - Animator zabaw dla dzieci kraków

Wzgórze Elfima

Kraków

Krowoderskich Zuchów 7

662-053-794

O firmie
Witryna firmy

Czekamy na Twoją opinię


Inne firmy

service picture

TQS-RS Spółka z o.o.

Tarnów

O firmie
service picture

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

O firmie
service picture

PPH i U Meteor Sp. z o.o.

Kraków

O firmie