Średnia ocena firmy:

Pędzelek

Działalność Sklepu Modelarskiego Agtom to dystrybucja na terenie kraju różnego rodzaju asortymentu dla hobbystów. Oferta zawiera wszystko, co jest potrzebne do wyposażenia stanowiska początkującego modelarza. Lista dostępnych w sprzedaży produktów zadowoli też osoby, które składaniem modeli zajmują się od dłuższego czasu.

Pracownicy sklepu, starając się odpowiadać na potrzeby kupujących, proponują szeroki wybór akcesoriów pomocniczych, zapewniających perfekcyjne połączenie poszczególnych elementów (pęsety, niezbędne wyposażenie warsztatu modelarza) oraz ich wybarwienie (pędzelek o różnych końcówkach, wysokojakościowe farby, podkłady). Narzędzia są dostępne w wielu rozmiarach. Dostawca zadbał też, by nie obciążały budżetu.

Istnieje możliwość zakupu potrzebnych produktów w punkcie stacjonarnym, zlokalizowanym w Krakowie, przy ul. Mogilskiej. Na miejscu można też zamówić bony podarunkowe do wykorzystania w sklepie. Poleca się taką opcję jako prezent dla każdej osoby, której pasją jest modelarstwo.

Dodano:

Pędzelek

AGTOM s. z o.o.

Kraków

Władysława Jagiełły 6

12-356-56-78

O firmie
Witryna firmy

Czekamy na Twoją opinię


Inne firmy

service picture

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

O firmie
service picture

Gomeo

Kraków

O firmie
service picture

Beal.pl

Morawica

O firmie