Średnia ocena firmy:

Kamery blackmagic design

Dla profesjonalistów z branży filmowej I telewizyjnej – jakość I bezawaryjność sprzętu, na jakim pracują, ma kluczowe znaczenie. Usterki w trakcie emisji programów są czymś, na co żadna stacja telewizyjna nie może sobie pozwolić. Dotyczy to także filmowców, związanych stricte z przemysłem rozrywkowym oraz wszystkimi tymi, którzy mają nieco wyższe ambicje – i chcą tworzyć dzieła sztuki dla bardziej wymagającego audytorium.

Kamery Blackmagic Design od przeszło dwóch dekad należą do żelaznego repertuaru urządzeń, z jakich korzysta się w trakcie tworzenia materiałów filmowych. Jeżeli szukamy aktualnie na krajowym rynku sprawnie działającego dystrybutora takiego sprzętu – poznajmy bliżej możliwości, jakie stwarza oferta sklepu internetowego, jaki można znaleźć pod adresem: sklep.cyfrowarepublika.pl.

Jest to sprawdzony przez największe polskie firmy dostawca rozwiązań, przygotowanych dla fachowców, zajmujących się nagrywaniem, odtwarzaniem, emisją czy postprodukcją obrazu w najlepszych (możliwych obecnie) parametrach – dotyczy to głównie rozdzielczości.

Dodano:

Kamery blackmagic design

Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska

Warszawa

Dickensa 15

O firmie
Witryna firmy

Czekamy na Twoją opinię


Inne firmy

service picture

Biuro Turystyki Kajakowej „Spływanie"

Mleczków

O firmie
service picture

Perspektywa - Studio Rysunku

Warszawa

O firmie
service picture

sejf-szafanabron.pl

Wólka Kosowska

O firmie