Średnia ocena firmy:

Kaseton led olsztyn - S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur

Atutem działalności tego zespołu jest przyjmowanie zleceń indywidualnych. Fachowcy z agencji nie działają w sposób rutynowy. Wszystkie zamówienia przygotowywane są wg. szczegółowych wytycznych i oczekiwań kontrahentów, a produkty tworzone są z uwzględnieniem potrzeb oraz gustu potencjalnego odbiorcy. 

Dlatego firma cieszy się pozytywnymi opiniami biznesmenów, którzy postawili na skuteczną reklamę. Podkreślają oni, że korzystanie z otrzymanych narzędzi marketingowych przełożyło się na większe zainteresowanie klientów ich przedsiębiorstwami. 

W S.G.B. można kupić i zamontować m.in. kaseton LED w Olsztynie.  Specjaliści oferują zarówno wersje tradycyjne, jak i nowoczesne, które są podświetlane diodami elektroluminescencyjnymi. Dzięki temu prezentują one się pięknie, a jednocześnie są energooszczędne. Można je montować zarówno na zewnątrz budynku, jak i w jego środku. Świetnie sygnalizują one obecność firmy, przyciągają uwagę potencjalnego klienta, a także pomagają budować tzw. identyfikację wizualną. 

Dodano:

Kaseton led olsztyn - S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur

S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur

Olsztyn

Janowicza 30C

+48 89 533 82 35

O firmie
Witryna firmy

Czekamy na Twoją opinię


Inne firmy

service picture

Szkoły Beaty Mydłowskiej

Warszawa

O firmie